Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Новий Рік - Святковий стіл

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму


Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014

Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Новий Рік - Святковий стіл   Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty19.12.17 18:19

Наші плани на святкування Нового року:

До нас приїдуть наша Полінка із своїма двома синами, Мишком, та Даніком. Вони такі, як Матвій та Ілля. То в нас буде цікаво.

Вова буде чатувати, та підкидати дарунки під ялинку, щоб ці мушкетери не запалили дідуся.


Повернутися до початку Перейти донизу
kAtik
V.I.P.
V.I.P.
kAtik


Ваше ім'я : Катя
Місто, область : г.Каменское, с.Куриловка
Повідомлення : 2125
Дата реєстрації : 22.06.2014
Вік : 58
Нагороди :
Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Love1510Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 1810Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Kurits10


Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Новий Рік - Святковий стіл   Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty19.12.17 18:54

Мы будем дома, приедет подружайка с мужем. Будет караоке-ночь восторг смех

Про меню чуть позже смущение


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Love1510Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 1810Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Kurits10



Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Новий Рік - Святковий стіл   Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty19.12.17 19:28

Каттеина, класс!


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Alex_reni
V.I.P.
V.I.P.
Alex_reni


Ваше ім'я : Александра
Місто, область : Одесская обл.г.Рени
Повідомлення : 834
Дата реєстрації : 06.10.2016
Вік : 51
Нагороди :
Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Love1510Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 1810Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Kurits10


Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Новий Рік - Святковий стіл   Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty21.12.17 20:59

Михалыч пише:
у кого какие планы на Новый Год?...как планируете встречать и с кем?..будете готовить традиционные для семьи блюда или что-то новенькое придумали?..
Мы будем с мужем встречать Новый год...Сын еще в рейсе, будет в середине февраля.. рыдаю
Ни один Новый год не обходится в нашей семье без традиционного холодца ( петушок уже готов), салатов "Столичного" и "Оливье", ну и конечно холодные закуски- недавно пробовали коптить скумбрию ( гор.копч), грудинку куриную, немножко отбивных и котлеток не помешает...Из овощных салатов- очень любим свеклу, особенно с французской горчичкой и лучком маринованным, заправленную растит. маслом.МММ...вкусненько с любым мяском!А вот над новеньким пока размышляю...хочется что-то особенное, но еще сама не знаю что.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Love1510Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 1810Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Kurits10



Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Новий Рік - Святковий стіл   Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty21.12.17 21:03

Alex_reni, респект спасибо


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Love1510Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 1810Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Kurits10



Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Новий Рік - Святковий стіл   Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty24.12.17 14:40

В нас вже є затверджене усіма меню.

Шуба, мімоза, олів'є, крильця на решітці, ВЕЛИКИЙ торт, картопляне пюре. Тазік мандаринок.


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Love1510Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 1810Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Kurits10



Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Новий Рік - Святковий стіл   Новий Рік - Святковий стіл - Сторінка 3 Empty24.12.18 6:25

В цьому році, хочу шоколадної ковбаски приготувати, горіхів вже налущила. Треба ще масло, какао, цукор та печиво (топлене молоко)


Повернутися до початку Перейти донизу
 

Новий Рік - Святковий стіл

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3

 Схожі теми

-
» Масляна - Святковий стіл
» Великдень - Святковий стіл
» Різдво Христове - Святковий стіл
» День народження дітей - Святковий стіл
» День народження чоловіка - Святковий стіл

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Альтанка відпочинку для форумчан :: Кулінарія - рецепти і секрети :: Святковий стіл-
Verification: 4480873de4d6d843