Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Канібалізм у пташенят і дорослих курей

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
Iara2000
Односелець
Односелець


Повідомлення : 244
Дата реєстрації : 26.01.2015

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 20:15

100% согласна с Катей, тот год в плане расклева, это был ужас. Когда заходишь в загон и умиляешься как цыпки шустренько бегают за цыпкой с червячком, а потом понимаешь, что это не червячок. В этом году ни одного шанса, только вырвали 1 перышко - клюв подрезан.


Повернутися до початку Перейти донизу
Марина и ко
Односелець
Односелець
Марина и ко


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Волноваха
Повідомлення : 235
Дата реєстрації : 24.11.2015
Вік : 48

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 20:20

Каттеина, спасибо за поддержку!
но уж слишком болючие шишки!да и птицу жаль.
я,конечно,не спец,но пойду поищу как подрезать клюв и как правильно сбалансировать корм.
хорошо,хоть интернет сегодня есть и комп не зависает!


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 20:22

Марина и ко, так, шишики дуже болючі. Але ж бачите, ми впорались, і в вас все вийде!


Повернутися до початку Перейти донизу
Марина и ко
Односелець
Односелець
Марина и ко


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Волноваха
Повідомлення : 235
Дата реєстрації : 24.11.2015
Вік : 48

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 20:25

Каттеина, спасибо вам большое!


Повернутися до початку Перейти донизу
SergeyK
Куратор форуму
Куратор форуму
SergeyK


Ваше ім'я : Сергей Колесников
Місто, область : Донецкая область
Повідомлення : 2788
Дата реєстрації : 17.11.2014
Вік : 44
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 20:36

Марина и ко пише:
все равно варить кашу и холодец?
каша помогает точно, она вкусная, они ее наедаются больше чем сухими кормами и ведут себя спокойнее, еще вареное яйцо помогает, просто разламывпаю пополам и кидаю, едят в драку...
Я еще заметил что могут клеваться от однообразного корма, поэтому нужно каждый день чтото вкусное давать, хоть немного, чтоб наедались (подходит каша с мясными отходами, яйцо вареное, капуста, овощи)
Михалыч пише:
..я лично не доверяю им из-за срока годности и условий хранения...
особого толку от нее никогда не замечал, лучше уж ПК давать


Повернутися до початку Перейти донизу
Iara2000
Односелець
Односелець
Iara2000


Ваше ім'я : Олена
Місто, область : Київ
Повідомлення : 244
Дата реєстрації : 26.01.2015
Вік : 44

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 20:47

Марина и ко, очень легко подрезать книпсером для ногтей, смотрите где заканчивается живое в клюве сверху чуть больше, снизу меньше и обрезайте не жалея. Процедуру проводим сейчас по мере необходимости, но клюв где то отрастает за 2 недели.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Марина и ко
Односелець
Односелець
Марина и ко


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Волноваха
Повідомлення : 235
Дата реєстрації : 24.11.2015
Вік : 48

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 21:03

Олена,вполне наглядно!спасибо!
прочитала,что эта процедура делается под определенным углом.и на 2\3.а не много ли?может,просто кончик клюва подрезать и все?
Сергей,кашу варила старшеньким:пшеничка+кукурузка+ячка + рыба-тюлька.еще добавляла свеклу и картошку.еще дополнительно терла тыкву...но,видимо,к моему возвращению у птиц выработался рефлекс.мама видела,что спинки голые,но думала-линяют.
кашу верну обязательно в рацион.лишь бы не клевались.


Повернутися до початку Перейти донизу
Iara2000
Односелець
Односелець
Iara2000


Ваше ім'я : Олена
Місто, область : Київ
Повідомлення : 244
Дата реєстрації : 26.01.2015
Вік : 44

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 22:49

Марина и ко,
Iara2000 пише:
смотрите где заканчивается живое в клюве сверху чуть больше, снизу меньше
На 2/3 режут на фабриках, там спец. станки и сразу прижигают, но такие клювы уже никогда не вырастут. От конца клюва до живого 2-3  мм. Откройте цыпе рот и посмотрите на свет, то что просвечивается можно смело отрезать. Живое если чуть зацепите это не страшно, но не приятно, долго кровь идет и надо с ним сидеть - останавливать.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 23:03

Iara2000 пише:
Откройте цыпе рот
...и прижгите верхнюю часть клюва, если не хотите создавать нормальны условия содержания...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Iara2000
Односелець
Односелець
Iara2000


Ваше ім'я : Олена
Місто, область : Київ
Повідомлення : 244
Дата реєстрації : 26.01.2015
Вік : 44

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 23:15

Михалыч, чем прижечь? на свет посмотреть это узнать где клюв просвечивается. При нормальных условиях содержания выискивать, что же цыплят не устраивает, можно вообще остаться ни с чем зато с целыми клювами.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty22.03.16 23:22

Iara2000 пише:
чем прижечь?
...зажимаете в плоскогубцах кусок железа, нагреваете и прижигаете верхнюю часть...становится клюв не острым и прекращается расклёв...на время конечно, потом клюв отрастёт...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Марина и ко
Односелець
Односелець
Марина и ко


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Волноваха
Повідомлення : 235
Дата реєстрації : 24.11.2015
Вік : 48

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 7:47

все понятно!
условия попытаюсь создать.рацион сбалансировать.со светом разобраться.
но на данный момент хочется прекратить это безобразие,чтобы не вошло в привычку у них клевать друг друга.
я не люблю подобные процедуры-резать клювы,обезроживать,но если нет другого варианта-придется решаться.
на форуме есть тема о том как сбалансировать рацион подобных цыплят или вообще как намешать комбик в домашних условия для птицы разного направления и возраста?нашла только для несушек.а для молодняка? стесняшка


Повернутися до початку Перейти донизу
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 8:21

Iara2000 пише:
Когда заходишь в загон и умиляешься как цыпки шустренько бегают за цыпкой с червячком, а потом понимаешь, что это не червячок.
увы, знакомая по прошлому году ситуация рыдаю


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 8:22

Марина и ко пише:
а для молодняка?
...есть в темах...в основном все цыплят поднимают до месяца, а то и до 2 на проверенных комбикормах с различными добавками...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Марина и ко
Односелець
Односелець
Марина и ко


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Волноваха
Повідомлення : 235
Дата реєстрації : 24.11.2015
Вік : 48

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 8:30

Михалыч,не поверите-всю дорогу кормила цыпок стартовым бройлерным,потом к месяцу добавляла старт для простушек,потом добавляла ростовой.и только к 4 месяцам начинала подмешивать дробленку.
в этом году хотела обмануть саму себя-старт бройлерный,в месяцу +старт для простых и в полтора месяца стала добавлять дроблеку.учитывая,что в основном дома я отсутствовала почти весь февраль и чуток в марте-маемо,що маемо.
теперь надо выйти из ситуации с честью и достоинством,с наименьшими потерями и максимальным эффектом.
удаляюсь в тему "Кормление".
Александра,а чем все закончилось? кошмар
АлександраЯ пише:
увы, знакомая по прошлому году ситуация рыдаю


Повернутися до початку Перейти донизу
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 8:40

Марина и ко пише:
Александра,а чем все закончилось?
учла все советы форумчан, усиленно кормила капустой, в мешанки добавляла серу и все же рыбную муку покупала. Давала разные овощи, много травы. В основном портулак огородний, вроде бы он ценнейший источник белка, витамины группы В, К, РР, Е. Он был в избытке,  не боится жары и долго не вянет. Спасла, но привычка плохая у них осталась и пришлось одеть очки.
Во второй партиии удалось всего этого избежать, тттт "шишки" дали о себе знать смех
у меня была скученность все же...


Повернутися до початку Перейти донизу
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 8:54

у нас в магазинах сейчас самая дешевая рыба -путассу (60 рублей-дешевле тюльки даже)
покупаю её блоками по 10 кг,крупную разделываю,а мелочь и отходы от разделывания варю птице с кашей--разлетается на "ура".старшим курчатам-тоже даю эту кашу.это отличная замена рыбной муки(точно знаешь-что даешь птице и за что платишь деньги)
так же в магазинах продают "костный куриный остаток" (люди собакам и котам покупают 35-39 рублей кг) покупаю и его и тоже варю всей птице.это замена мясокостной муки-намного дешевле в цене получается.
разбирал на составляющие этот "костный остаток"-костей особых не обнаружил..в основном хрящи -сухожилия и остатки мяса(такое впечатление-что это из мясорубки вынимают после мех. обвалки птицы) короче-самое то что нужно.


Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
Марина и ко
Односелець
Односелець
Марина и ко


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Волноваха
Повідомлення : 235
Дата реєстрації : 24.11.2015
Вік : 48

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 10:15

Александра,спасибо,что поделились!


Повернутися до початку Перейти донизу
Марина и ко
Односелець
Односелець
Марина и ко


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Волноваха
Повідомлення : 235
Дата реєстрації : 24.11.2015
Вік : 48

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 10:36

Алексей, у нас самая дешевая-тюлька-кошачка,отходов рыбных нет.кошачка по 18 грв за кг.даже бычков сейчас нет.рыба дорогая-пост начался.
я варила из расчета 5 гр на голову .это когда я дома ...г рамм на голову хватит? а то перестараюсь и введу белка больше,чем надо смех .
кашу вернула-едят на ура.надо теперь отвлечь от клевания всеми возможными способами!


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 10:38

Марина и ко пише:
надо теперь отвлечь от клевания всеми возможными способами!
...если есть сыроватка, то вместо воды можно...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Марина и ко
Односелець
Односелець
Марина и ко


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Волноваха
Повідомлення : 235
Дата реєстрації : 24.11.2015
Вік : 48

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 10:47

спасибо!


Повернутися до початку Перейти донизу
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 12:02

Марина и ко, тут нужно учитывать качество основного корма и возраст курчат.5-гр. каждый день-даже многовато.если каждый день варить кашу с рыбой-то думаю больше 2 грамм не нужно и бульон же получается от рыбы. до месяца я кормлю только(почти) заводским кормом(с добавлением кукурузной крупы) и рыбу-творог курчата получают пару раз в неделю ..скорее в качестве баловства..а вот зелёный лук-стараюсь почаще давать..после пропойки от кокцидиоза(18 дней)-пропаиваю витаминами и кисломолочкой..потом начинаю понемногу прибавлять влажные мешанки (зерносмесь собственного помола плюс рыба с бульоном) -каши с мясом-капусту-траву из огорода и т.д заводской корм-не убираю...да и вообще резко менять кормление нельзя.перебор с белком или витаминами-сразу виден в помёте..или поносят или плохо перевареным ходят или помёт нормальный-густой-но в нём много белого вкрапления.
ещё важен фронт кормления-он максимальным должен быть..курчата не должны толпиться возле кормушек и иметь свободный к ним доступ.
про освещение и режим дня уже писали не раз..напомню -что "теневая" зона и днём должна быть..у меня старшие курчата (три партии) -переехали в теплицу жить,клетки в которых они находятся-наполовину закрыты плотной тканью..бо в теплице очень светло


Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
Марина и ко
Односелець
Односелець
Марина и ко


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Волноваха
Повідомлення : 235
Дата реєстрації : 24.11.2015
Вік : 48

Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty23.03.16 15:33

спасибо,Алексей!все учту!

все же рассадила я цыпок еще на три клетки.то ли в шоке,то ли больше места-пока все слава Богу прошу
век живи-век учись.

уговорила,привез супруг комбик-не пахнет ни чем абсолютно!даже моя дробленка пахнет куда приятнее и вкуснее!


Повернутися до початку Перейти донизу
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 10:05

Блін, наші ББ-шки разом з Італійками почали клюватися..
Геркулеси і дворові поки ні...
Капец, позабивають один одного..
Корм - к/к + кукурузна крупа..
Одного року мав таку проблему, але там скоріше в годівлі справа була (кормив чистою кукурудзянкою).. А тут к/к не шкодую, але капец як клюються..


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 10:19

Slavamaz пише:
наші ББ-шки разом з Італійками почали клюватися..
...световой день нужно сократить и сделать освещение не таким ярким...или выпустить на вольные хлеба...нельзя выращивать вместе яичных цыплят с мясо-яичными из-за разного полового созревания и разной оперенностью...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 11:10

Slavamaz, Славік,курчатам напевно тісно,та і в корм треба додати смачненького-траву-кабачки-ракушу-пісок-мяско-рибу


Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 11:16

Вони в мене вже розділені..
Герки окремо, ББ+італійки окремо, дворові окремо..
Знаходяться у вольєрчиках на подвір"ї..
Вольєрчики затіняю від прямого сонячного світла..
Кожен вольєрчик має 2 м.кв
Пісчані ванни мають...
Почав підв"язувати їм пучки трави.
Подивимось!


Повернутися до початку Перейти донизу
SergeyK
Куратор форуму
Куратор форуму
SergeyK


Ваше ім'я : Сергей Колесников
Місто, область : Донецкая область
Повідомлення : 2788
Дата реєстрації : 17.11.2014
Вік : 44
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 11:59

Slavamaz пише:
Почав підв"язувати їм пучки трави.
капустный зеленый лист или лист свеклы можно, или короче говоря вкусностями отвлекать нужно, на крайний случай кашу им сварить и по немногу в течении дня скармливать


Повернутися до початку Перейти донизу
fixbook
Душа і Муза форуму
Душа і Муза форуму
fixbook


Ваше ім'я : Светлана
Місто, область : Сумская обл. г.Белополье
Повідомлення : 3071
Дата реєстрації : 18.05.2015
Вік : 48
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 12:25

Slavamaz,мы давали кабачки разрезанные на половинки,кусочки,капустный лист просто бросали ,не подвешивали(улетал вмиг) и серу в корм,а вообще ,когда выпустили гулять во  двор этих вредин,то они нашли себе более интересные занятия ,чем обижать друг-друга ...


Повернутися до початку Перейти донизу
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 12:30

Та просто випустити поки нема можливості..
Сусідські коти ще здатні їх потягати.
Шкода. Прийдеться якось відволікати..
Дякую за підказки..


Повернутися до початку Перейти донизу
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 20:55

Slavamaz, у мене в прошлому році з першим виводком адлерських таке було. Купували бички, додавала сірку, в воду аскорбинку и глюкозу. Потім виручав огородній партулак, там кажуть багато вітамінів і він довго не в"яне. Гарно його клювали,навіть полюбили) бавились ним.


Повернутися до початку Перейти донизу
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 21:01

fixbook пише:
капустный лист
если капустного листа вдоволь,то сера не нужна,капуста как раз серой богата,а вот у серы ветеринарной-важна точная дозировка..бо и травануть недолго.


Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 21:26

кубанец пише:
если капустного листа вдоволь
не знаю, как у форумчан с этим овощем в этом году, а у нас не очень. Обычно капустка не плохая, но сейчас что-то ни вида, ни радости)


Повернутися до початку Перейти донизу
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty07.07.16 21:31

АлександраЯ, ага..листа много,а сами головки-маленькие


Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10


Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty08.07.16 0:04

Дякую, вам всім!
Щось буду пробувати..


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Love1510Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 1810Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Kurits10



Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Канібалізм у пташенят і дорослих курей   Канібалізм у пташенят і дорослих курей - Сторінка 3 Empty04.07.18 9:20

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
 

Канібалізм у пташенят і дорослих курей

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3

 Схожі теми

-
» Утримання курей на підстилці
» Сироватка в раціоні курей
» Чим потрібно годувати курей
» Хто і як обробляє / общипує курей?
» Сучасні кроси курей

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Птахівництво, Птицеводство, Poultry :: Кури, Chickens :: Умови утримання курей :: Різні проблеми при утриманні курей-
Verification: 4480873de4d6d843