Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Годування свиней

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Meldoniy
Ветеринарний лікар
Ветеринарний лікар


Повідомлення : 61
Дата реєстрації : 30.11.2016

Годування свиней - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Годування свиней   Годування свиней - Сторінка 2 Empty10.02.18 19:38

Багданчік пише:
Сиру сою взагалі не давати в корм?
Ещё , можете увидеть в интернете, прочесть в старых и даже новых книжках. (некоторые в рацион добавляют горох) . Не ведитесь, откажитесь от таких добавок.


Повернутися до початку Перейти донизу
https://agrobestone.wixsite.com/mysite
Meldoniy
Ветеринарний лікар
Ветеринарний лікар
Meldoniy


Ваше ім'я : Виталий
Місто, область : Ромни, Сумська обл.
Повідомлення : 61
Дата реєстрації : 30.11.2016
Вік : 30

Годування свиней - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Годування свиней   Годування свиней - Сторінка 2 Empty10.02.18 19:42

Михалыч пише:
Сыру нельзя, с прожаренной нужно быть предельно осторожным, можно хлопотами обзавестись и даже потравить свиней.


Повернутися до початку Перейти донизу
https://agrobestone.wixsite.com/mysite
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Годування свиней - Сторінка 2 Love1510Годування свиней - Сторінка 2 1810Годування свиней - Сторінка 2 Kurits10



Годування свиней - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Годування свиней   Годування свиней - Сторінка 2 Empty10.02.18 19:43

Meldoniy пише:
некоторые в рацион добавляют горох
...а чем горох плох для свиней и тех же кур?..


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Meldoniy
Ветеринарний лікар
Ветеринарний лікар
Meldoniy


Ваше ім'я : Виталий
Місто, область : Ромни, Сумська обл.
Повідомлення : 61
Дата реєстрації : 30.11.2016
Вік : 30

Годування свиней - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Годування свиней   Годування свиней - Сторінка 2 Empty10.02.18 20:03

Михалыч пише:
...а чем горох плох для свиней и тех же кур?..

Тот же вопрос что из соей(бобовые), если мы в качестве белка используем муку (бобовых) то она не должна быть сырой (должна пройти термическую обработку), должна не иметь вредителей, загрязнена плесенью, бактериями (на глаз определяется только явная степень загрязнение таковых). Пропускаем , некачественную муку бобовых - получаем интоксикацию, чрезмерное брожения в организме, отравление и не редко смерть, к курам тоже это относиться.
Почему не желательно гороху давать ( варенного не варенного), опять же если мы кормим с помощью БМВД или добавляем шрот подсолнуха и сои - это по крайней мере не целесообразно, во вторых кормим только "натурпродуктами" мы мы можем переборщить с количеством суточной нормы гороха, многие любят запаривать его (постоит немного в корыте бактерии мигом заполонят эту субстанцию и мы получаем отравление) с белковыми продуктами нужно быть аккуратным.


Повернутися до початку Перейти донизу
https://agrobestone.wixsite.com/mysite
Багданчік
Початківець
Початківець
Багданчік


Ваше ім'я : Богдан
Місто, область : Івано-Франківськ
Повідомлення : 4
Дата реєстрації : 10.02.2018
Вік : 33

Годування свиней - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Годування свиней   Годування свиней - Сторінка 2 Empty10.02.18 21:42

Який раціон використовувати для годівлі свиней щоб отримати максимальний добовий приріст? Надали рецепт:
3% премікс
20% соя
50% пшениця
27% ячмінь


Повернутися до початку Перейти донизу
Meldoniy
Ветеринарний лікар
Ветеринарний лікар
Meldoniy


Ваше ім'я : Виталий
Місто, область : Ромни, Сумська обл.
Повідомлення : 61
Дата реєстрації : 30.11.2016
Вік : 30

Годування свиней - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Годування свиней   Годування свиней - Сторінка 2 Empty11.02.18 11:40

Багданчік пише:
Шановний тут треба підходити до цього питання більш детально і проаналізувати всю вихідну інформацію: бажаний результат,наявність сировини і її кількість,підрахувати все докорінно в гривнях і затратах. Для конкретного завдання існує безліч відповідей. Я можу допомогти, також в мене є знайомий свиновод який є експертом в данному питанню. Консультує виробників свинини. Якщо Михалич не проти ми можем відкрити тему про допомогу, для всіх бажаючих, я піттягну ще спеціалістів з виробництва ВРХ, кролеводів і інших!.


Повернутися до початку Перейти донизу
https://agrobestone.wixsite.com/mysite
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Годування свиней - Сторінка 2 Love1510Годування свиней - Сторінка 2 1810Годування свиней - Сторінка 2 Kurits10



Годування свиней - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Годування свиней   Годування свиней - Сторінка 2 Empty11.02.18 12:09

Meldoniy пише:
ми можем відкрити тему про допомогу, для всіх бажаючих, я піттягну ще спеціалістів з виробництва ВРХ, кролеводів і інших
...для каждого вида животных в соответствующих разделах создавайте темы -  Я - за


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Багданчік
Початківець
Початківець
Багданчік


Ваше ім'я : Богдан
Місто, область : Івано-Франківськ
Повідомлення : 4
Дата реєстрації : 10.02.2018
Вік : 33

Годування свиней - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Годування свиней   Годування свиней - Сторінка 2 Empty11.02.18 13:56

Є свій урожай пшениці, ячменю та сої (ФГ в 100га). Хочеться результату хоча б 600 г добового приросту!


Повернутися до початку Перейти донизу
 

Годування свиней

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

 Схожі теми

-
» Годування індиків
» Годування мускусної качки
» Отравление свиней и его предупреждение
» Нетрадиционные корма для свиней
» Хвороби свиней

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Тваринництво, Livestock raising :: Свині, Pigs :: Годування свиней-
Verification: 4480873de4d6d843